O nas

Spotykamy się w każdy wtorek o godz. 19:00 w Parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie przy ul. Bursztynowej 20 (dzielnica Czuby, osiedle Widok). Nasze spotkania modlitewno-formacyjne odbywają się w kaplicy położonej w podziemnej części budynku kościoła. Wejście znajduje się od strony parkingu i jest zlokalizowane w pobliżu wejścia do biblioteki.

Zobacz lokalizację kościoła oraz sprawdź dojazd autobusowy.

Wszystkie spotkania wtorkowe są otwarte dla osób spoza Wspólnoty. Przed przybyciem bardzo wskazane jest dokładne przejrzenie podstrony z terminami, aby upewnić się czy nie mamy akurat rzadkich zmian w grafiku spowodowanych np. przez rekolekcje parafialne albo przez inne ważne wydarzenie. Wskazane jest również zabranie ze sobą Pisma Świętego, ewentualnie czegoś do notowania… o otwartym sercu nie zapominając 😀 Formy wtorkowych spotkań wraz z częstotliwością ich występowania:

Eucharystia – zwykle raz w miesiącu

Adoracja Najświętszego Sakramentu – raz na dwa miesiące

Uwielbienie – śpiewamy Bogu i słuchamy nauczania – zwykle dwa razy w miesiącu

Agapa – integracja ze Wspólnotą  😀 – raz na dwa miesiące

Nasza działalność nie ogranicza się do spotkań wtorkowych. Dla osób, które czują chęć pogłębiania swojej relacji z Bogiem, przychodzą na spotkania przez jakiś czas oraz chcą poznać i rozpocząć życie wspólnotowe, przygotowana jest diakonia wprowadzająca. Jest to cykl kilku spotkań przybliżających przede wszystkim tematykę wiary i charyzmatów w Kościele. Osoby, które przeszły formację wprowadzającą uczestniczą w spotkaniach małych grup dzielenia prowadzonych przez animatorów zaś po ukończeniu Seminarium Odnowy Wiary, wylaniu darów Ducha Świętego i rozeznaniu charyzmatów mogą podjąć służbę w diakoniach. Obecnie we Wspólnocie działają diakonie: adoracyjna, ewangelizacji, nauczania, prorocka, uwielbienia, wprowadzająca i wstawiennicza. Jako Wspólnota aktywnie uczestniczymy w życiu Parafii oraz bierzemy udział w wielu inicjatywach ewangelizacyjnych oraz w działalności społecznej. Wspólnota to dobre miejsce do stawania się przyjaciółmi, bo lubimy ze sobą spędzać czas również prywatnie 😀