Od Zakochania do Miłości

  • 0

Od Zakochania do Miłości

Kategoria: Wiara , Zaproszenie

od_zakochania_do_milosci_2016Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach zatytułowanych „Od zakochania do miłości”. Jeśli czujesz, że jesteś zakochana / zakochany, jeśli budzi się w Tobie jakieś nieznane dotąd uczucie, ktoś staje się dla Ciebie bardzo ważny, dostrzegasz w drugim człowieku upragnionego (może wymodlonego?) mężczyznę / kobietę.

Zaczynasz zauważać, że przy Tobie jest Boża kobieta / Boży mężczyzna, która / który Cię w pełni akceptuje, troszczy się o Ciebie, umie do Ciebie podejść, mówi do Twego serca, a przy tym żyje Jezusem, Kościołem, Eucharystią, czujesz, że zabierze Cię w szczęśliwą drogę przez życie do portu zbawienia. Lecz może masz jakieś wątpliwości, pytasz jak będzie dalej, być może towarzyszy temu wszystkiemu lęk bądź niepewność, odczuwasz jakąś wewnętrzną barierę, może boisz się wejść w miłość, w kochanie i przyjęcie miłości. A może w tej relacji brakuje Bożej obecności, czułości, ciepła bądź troski, a Ty czujesz się zakochana / zakochany. Masz wiele pytań, różnych myśli, wydaje Ci się, że już sama / sam sobie nie radzisz… Bóg wyciąga dzisiaj do Ciebie rękę poprzez te rekolekcje. Nie zostawia Cię samej / samego. To Twoja szansa byś dostrzegła / dostrzegł to, co najważniejsze, przełamała / przełamał siebie, zobaczyła / zobaczył swoją relację Bożymi oczyma, pokonała / pokonał strach i stereotypy, a miłość do człowieka budowała / budował na tle miłości Boga. On chce, byś była kochana / był kochany i potrafiła / potrafił kochać miłością na wzór miłości Jezusa – do końca i bez względu na wszystko.

Rekolekcje „Od zakochania do miłości” odbędą się w Lublinie w dniach od 21 do 23 października 2016 r. Poprowadzi je ksiądz Marek Dziewiecki. Wszelkich informacji udziela oraz prowadzi zapisy s. Marta FMM. Zgłoszenia udziału oraz zapytania prosimy kierować na adres e-mail: fmmgalileamlodych@gmail.com

Gorąco zapraszamy do udziału!


Twój komentarz

Kalendarz

Wrzesień 2019
N P W Ś C P S
« Cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930